ERASMUS 2021 DÖNEMİ PROJESİ ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ HİBE KAZANANLAR LİSTESİ BELLİ OLDU!

Değerli Öğrencilerimiz,

2021 yılı Başvuru Dönemi Erasmus+ Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği - Yükseköğretimde Öğrenci ve Personel Hareketliliği (KA131) başvuruları değerlendirilmiş ve Ulusal Ajans tarafından ilan edilmiştir, ancak AB Komisyonu tarafından hibe sözleşmesi henüz imzalanmamış ve Türkiye’ye hibe ödemesi henüz yapılmamıştır. Bu bağlamda henüz Üniversitemize herhangi bir hibe tahsisi olmadığının altını çizmek isteriz.

Ulusal Ajansın duyurusu çerçevesinde Üniversitemize tahsis edilecek Erasmus 2021 proje dönemi hibesini (Erasmus Öğrenim hareketliliği için) almaya hak kazanan öğrencilerimizin listesi için tıklayınız.

Hibe almaya hak kazanan öğrencilerimiz arasında feragat etmek isteyenler varsa en geç 1 hafta içerisinde feragat dilekçeleriyle beraber birimimize başvurmaları gerekmektedir. Feragat dilekçesine birimimiz web sitesinden faydalı dökümanlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Elimizdeki hibe çerçevesinde 2021 projesi ile gidecek öğrencilerimizi maksimum 5 ay hibelendirilecektir.

Daha önceden yeni dönem hibesi üzerinden sözleşme hazırlanıp giden fakat hibe almaya hak kazananlar listesinde bulunmayan öğrencilerimizle eski dönem hibesi üzerinden yeni bir sözleşme imzalanacaktır.

Uluslararası İlişkiler Birimi