2019-2020 Dönemi Konsorsiyum Staj Hareketliliğine Hak Kazanmış, Pandemi Nedeniyle Hareketlilik Gerçekleştirememiş Öğrenciler

6 Mart 2020 tarihinde yapılan duyuru ile Avrupa Staj Konsorsiyumu Staj Hareketliliği Programına başvuran öğrenciler Erasmus puanlarına göre sıralanmış ve ilk 6 öğrenciye 2 aylık süre için hibe desteği sağlanacağı açıklanmıştır. 

2019-2020 Dönemi Konsorsiyum Staj Hareketliliği Hibe Sonuçları  

Staj hareketliliği için uygun yerler bulmuş ve Birimimize bu belgeleri ulaştırmış olan öğrencilerimizden çoğu, içinde bulunduğumuz pandemi dönemi nedeniyle staj hareketliliği faaliyetini gerçekleştirememiştir.

2019-2020 dönemi Avrupa Staj Konsorsiyumu Projesi kapsamında, 30 Aralık 2020 tarihine kadar staj hareketliliği için uygun yer bulup ilgili şirket veya kuruluşlardan kabul mektubunu tekrar Birimimize teslim eden öğrenciler, Erasmus puanı sıralamasına göre Erasmus staj hareketliliği yapmaya hak kazanacak ve kabul mektubu getiren öğrencilerin (Erasmus notu sıralamasına göre) arasından 6 öğrenci faaliyetini hibeli olarak gerçekleştirebilecektir. 

Birimimiz sayfasında bulunan faydalı dokümanlar bölümünden örnek ve ilgili formlara ulaşabilirsiniz;

Sorularınız için erasmus@iku.edu.tr  adresinden veya 0530 970 07 99 nolu WhatsApp numarasından (mesai saatleri içerisinde) bize ulaşabilirsiniz. 

Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle, 
Uluslararası İlişkiler Birimi